Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

Të pavdekshme, supermodelet mbi 50-vjeçare shkëlqejnë për “Vanity Fair”

Nga A2 CNN
27 Shtator 2023, 09:56 | Showbiz
Të pavdekshme, supermodelet mbi 50-vjeçare shkëlqejnë

I kanë kaluar të pesëdhjetat, por Cindy Crawford me shoqe kanë treguar edhe një herë tjetër se mosha është thjesht një numër.

Supermodelet e famshme kanë qenë pjesë e kopertinës së revistës “Vanity Fair”, duke formuar një ekip me yje si Naomi Campbell (53), Carla Bruni (55) apo Claudia Schiffer (53).

Fotot janë shkrepur nga dyshja e fotografëve të modës, Luigi Murenu dhe Iango Henzi (të njohur si Luigi & Iango). Ata janë autorë të më shumë se 300 kopertinave të revistës “Vogue”.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli