Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

“Do të ndërtojmë strategji të re”, Manastirliu dhe rektori Hoxha nuk pranojnë rankimin e ulët të UT

Nga A2 CNN
2 Tetor 2023, 12:39 | Aktualitet

Ministrja e Arsimit, Ogerta Manastirliu, pohoi para gazetarëve se qeveria dhe universitetet do të ndërtojnë një strategji të re për programet që po rrezikojnë zhdukjen në arsimin e lartë.

Ditari A2 CNN