Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 6%
  • Kujdesi familjar 82%
  • Ndikimi i shoqërisë 12%

“Përballë” në Tirana Gate, debate mbi letërsinë dhe identitetin kombëtar

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 23:01 | Aktualitet

Nis për të nëntin vit në vjeshtë festivali ndërkombëtar letrar Tirana Gate. Tre dite debate letrare ne nje festival për të rinjtë krijues e qe synon t'i afroje te rinjte me librin.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu