Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Reforma Zgjedhore, Berisha e Bardhi akuza Ramës: Emërimi i opozitës, atentat pluralizmit!

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 13:39 | Aktualitet

Reforma Zgjedhore ishte kryefjala në mbledhjen e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, ku u ngrit shqetësimi për ndërhyrje të kryeministrit Edi Rama në përcaktimin e anëtarëve të komisionit që do të hartojë ndryshimet e Kodit Elektoral.

A2 CNN Livestream

Dita jonë