Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Mesazhet e tifozëve kuqezi, Berisha: Arena kombëtare i dha përgjigje përçarësit të kombit

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 16:08 | Aktualitet

Sali Berisha zgjodhi që në konferencën javore me median të fliste për suksesin e kombëtares. Përveç analizës sportive, ai bëri dhe një analizë politike. Kreu i Rithemelimit pohoi se Edi Rama ishte i vetmi që gëzonte në stadium, pasi sipas tij tifozët e ndëshkuan me banderolat që shfaqën në tribuna.

Dita jonë