Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

Pesëshja euro-amerikane në Prishtinë, pritet të dorëzohet “pakoja” për zgjidhje mes Kosovës e Serbisë

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 10:34 | Aktualitet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po pret në takim Përfaqësuesin Special të BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, zëvendës ndihmës sekretarin e SHBA-së, Gabriel Escobar dhe këshilltarët e liderëve shtetërorë të Gjermanisë, Francës e Italisë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi