Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Sot në gjykatë Malltezi e Bektashi, Berisha ende pa datë

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 10:42 | Aktualitet

Më shumë se 5,4 milionë euro ka përfituar Jamabër Malltezi nga privatizimi i ish-kompleksit sportiv “Partizani”, në kohën kur kryeministër ishte Sali Berisha. Prokuroria e Posaçme zbardhi akuzat konkrete që rëndojnë ndaj ish-kryeministrit dhe dhëndrit të tij.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli