Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Putini i sëmurë rëndë dhe përdor një sozi në vend të tij? Ja çfarë thotë Kremlini

Nga A2 CNN
24 Tetor 2023, 14:49 | Aktualitet

Kremlini mohon raportimet se presidenti Vladimir Putin është i sëmurë. Zëdhënësi Dmitry Peskov madje u tall me pretendimin se lideri i Rusisë përdor sozi për daljet publike që bën.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi