Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 42%
  • Tre herë në javë 25%
  • Vetëm në fundjavë 8%
  • Asnjëherë 25%

Kendall Jenner tregon arsyen pse ka frikë të ketë fëmijë: Njerëzit mendojnë se jam e famshme dhe s’kam probleme

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 15:39 | Aktualitet
Kendall Jenner tregon arsyen pse ka frikë të ketë
Kendall Jenner, modele

Kendall Jenner ka folur për stresin që përjeton çdo ditë dhe ka shpjeguar se është një nga arsyet që ka frikë të ketë fëmijë.

Modelja në një episod të fundit të reality show-t ‘The Kardashians’ foli me Scott Disick për ankthin dhe sulmet e saj të panikut. 

“Kohët e fundit kam qenë shumë keq. Është një nga arsyet që kam shumë frikë të kem fëmijë”, tha ajo.

Mirëpo, frika e saj më e madhe është se mund të përkeqësohet.

“Sinqerisht, skenari më i keq që mund të mendoj është se do të përkeqësohem për pjesën tjetër të jetës sime. Sepse tani ndihem më keq se më parë, kam frikë se me kalimin e moshës do të përkeqësohet. Të gjithë mendojnë se për shkak se jam i famshëm, nuk kam probleme”, u shpreh modelja.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli