25 prilli i politikës, zërat për bashkëpunim paszgjedhor PS-PD dhe shkarkimi i presidentit

Nga A2 CNN
19 Maj 2021, 13:38 | Aktualitet

Sekretari për marrëdhëniet me mediat në PS, Alfred Peza i ftuar në Ditarin e mesditës në A2 për të bërë një rezyme të zhvillimeve të fundit pas zgjedhjeve parlamentare dhe asaj që pritet të ndodhë në muajt e ardhshëm.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu