Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 50%
  • Jo 40%
  • Nuk e di 10%

Agalliu: BE dhe SHBA e kanë të qartë se kë parti njohin dhe kush është “non grata”

Nga A2 CNN
5 Tetor 2023, 19:54 | Aktualitet

Deputeti i Partisë Demokratike, Arbi Agalliu, ishte në një lidhje direkte me studion e “Ditarit”, në A2 CNN.

Ditari A2 CNN