Aksidentoi për vdekje një person dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet drejtuesi

Nga A2 CNN
31 Korrik 2023, 18:41 | Kronikë
Aksidentoi për vdekje një person dhe u largua nga vendngjarja,

Policia e Kukësit bën me dije se ka vënë në pranga drejtuesin e mjetit që shkaktoi një aksident me vdekje një ditë më parë në qytetin verior.

Në prangat e policisë ra shtetasi P. H., 32 vjeç, banues në fshatin Topojan, i cili mbrëmjen e së dielës përplasi me makinën e tij një motor, drejtuesi i të cilit si pasojë e plagëve të marra ndërroi jetë.

Pozitat e P.H. u rënduan dhe më tej sepse pas aksidentit nuk i dha ndihëm e parë shtetasit J.Sh. dhe u largua nga vendngjarje, duke braktisur dhe mjetin e tij.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri