Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Analisti krahason çështjet e Berishës dhe Ahmetajt

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 14:23 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

A2 Business