Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Dominon roza dhe xixat, të veshurat më mirë në “Golden Globe”, shkëlqejnë Taylor Swift, JLO, Margot Robbie

Nga A2 CNN
8 Janar 2024, 11:10 | Lifestyle

Yjet e Hollivudit u shfaqën magjepsës të dielën pasdite në ceremoninë e “Golden Globe”.

Taylor Swift tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një fustan të gjelbër Gucci, ndërsa Margot Robbie u shfaq si një Barbie me fustanin e saj rozë, Giorgio Armani Prive.

Jennifer Lopez dukej engjëllore me një fustan rozë të ëmbël nga Nicole + Felicia Couture.

Roza dhe xixat ishin ato që dominuan. Më sipër, po ju sjellim të veshurat më mirë në “Golden Globe”.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu