Ermal Meta do të bëhet babai i një vajze

Nga A2 CNN
24 Prill 2024, 15:52 | Lifestyle

Ermal Meta do të bëhet babai i një vajze

Këngëtari shqiptar në Itali, Ermal Meta do të bëhet së shpejti babai i një vajze. Lajmin, këngëtari e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

Ai ka postuar një pulovër të vogël e cila do të jetë e para e vogëlushes që mesa duket do të quhet Fortuna.

“Ky do të jetë pulovra jote e parë. Ne po të presim. Mos u nxito, por as mos u vono shumë pasi ne tashmë nuk mund të rrimë dot pa ty. Të presim Fortuna e vogël, na sill verën.

Nëna dhe babai jot,” shkruan Ermal Meta në postimin e tij.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi