Përtej të zakonshmes, si t’i kombinoni xhinset e gjera këtë sezon që të dukeni shumë shik

Nga A2 CNN
1 Dhjetor 2023, 13:02 | Lifestyle

Xhinset janë një bazë e çdo gardërobe moderne dhe në sezonet e fundit moda është kthyer drejt siluetave më të mëdha dhe të gjera.  

Xhinset e gjera e lejojnë kombinimin me këmisha serioze, por edhe me bluze sport, stil që jemi mësuar që të shohim edhe te modelet, jashtë kohës së tyre të punës.

Për këtë arsye, ne do ju sjellim disa kombinime që pse jo mund t’i përqafoni për t’u dukur përtej të zakonshmes me xhinse.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli