Sondazh: Sa të kënaqur jeni me cilësinë e arsimit në vend?
  • Shumë 12%
  • Pak 14%
  • Aspak 74%

Dua Lipa fshin të gjitha postimet nga Instagrami

Nga A2 CNN
1 Nëntor 2023, 22:24 | Showbiz

Dua Lipa fshin të gjitha postimet nga Instagrami

Dua Lipa ka njoftuar më në fund ndjekësit e saj për këngën e re "Houdini", e cila do të publikohet më 9 nëntor në mesnatë.

Prej disa kohësh tashmë, këngëtarja e njohur shqiptare, “ngacmon” ndjekësit e saj me detaje të vogla nga projekti i ri muzikor.

Një pjesë e këngës u luajt në një video të publikuar ku shfaqet Dua duke kënduar vargun "Tell me all the way you'll need me" me një ritëm të zhurmshëm.

 

Në gusht, këngëtarja konfirmoi për “New York Times” se ishte duke punuar për një album të ri, të përshkruar si “psychedelia të peridhës 1970.” Ky do të jetë albumi i tretë i Duas, pas “Nostalgia” dhe “Future Nostalgia”.

Për t’i dhënë hapësirë projektit të saj të ri, Dua i ka fshirë së fundmi të gjitha postimet e saj në Instagram, megjithatë, ju mund t'i shihni ende postimet e saj të mëparshme në platformën “X”.

Dua Lipa fshin të gjitha postimet nga Instagrami

Ditari A2 CNN