Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Arratisja spektakolare nga salla e gjyqit, gjyqtari “mbërthen” një nga të rinjtë

Nga A2 CNN
26 Tetor 2018, 16:09 | Kapur në kamera

Gjithçka ishte e qetë dhe gjyqi po shkonte normalisht deri në momentin kur dy të rinjtë që ishin në stolin e të akuzuarve, me pranga në duar ja mbathën duke u arratisur.

Ata dolën me vrap nga salla e gjyqit në ‘Chehalis’ në shtetin verior Uashington.

https://www.youtube.com/watch?v=G0We43QWtnM

Por gjykatësi R.W. Buzzard nuk përtoi të zbriste nga podiumi dhe të ndiqte dy të prangosurit, duke kapur njërin prej tyre. I arratisuri tjetër u kap disa minuta më vonë.

A2 CNN Livestream

Dita jonë