Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Arsyet e mundshme që Izraeli u kap i papërgatitur nga Hamasi

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 22:05 | Aktualitet

Adrian Shtuni, ekspert për çështjet e sigurisë në SHBA, foli në Debat nga Alba Alishani për luftimet që po zgjasin prej 4 ditësh mes Izraelit dhe Hamasit.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani