Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Arben Pëllumbi zbulon në A2 CNN kur do të mbahet Kongresi i PS

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 21:44 | Aktualitet

Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Arben Pëllumbi zbuloi në Debat në A2 CNN se kur do të mbahet kongresi i jashtëzakonshëm i mazhorancës.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani