Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

Temperatura të larta në mesditë, vranësira në veri dhe lindje

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 21:00 | Aktualitet

Parashikimi i motit nga meteorologia Tanja Porja.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani