Në pritje të sulmit në Gaza, Izraeli përgatitet për hakmarrje

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 20:32 | Aktualitet

Në një lidhje të drejtpërdrejt nga Tel Aviv për A2 CNN ishte gazetari izraelit, Larry Luxner i cili bëri një rezyme të zhvillimeve më të fundit nga situata e rëndë në kufirin mes Izraelit dhe Gazës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni