Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Kryesisht si efekt zinxhir, konflikti Izrael-Hamas pritet të përcjellë efekte në ekonominë shqiptare

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 21:01 | Aktualitet

Megjithëse në distancë mbi 1 mijë e 700 kilometra, konflikti mes Izraelit dhe Hamasit pritet të përcjellë efekte ekonomike edhe në Shqipëri.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu