Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Belind Këlliçi në “Debat nga Alba Alishani” për inceneratorët dhe kaosin në parlament

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 21:37 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu