Dosje tjetër për inceneratorët, Këlliçi publikon në A2 CNN dokumentin e siguruar

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 21:06 | Aktualitet

Belind Këlliçi ka publikuar në A2 CNN një tjetër dosje për çështjen e inceneratorëve. Në Debatin me Alba Alishanin, ai u shpreh i bindur se këto dokumente nuk ka mundur t’i gjejë as SPAK dhe nuk ka qenë aspak e lehtë për t’i siguruar ato. Ai tha se tani i takon organit të akuzës të verifikojë autenticitetin.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu