Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 75%
  • Ndikimi i shoqërisë 13%

“Po bëjmë gati një seri kallëzimesh të reja për Tiranën dhe Zimbabven”

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 21:26 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli