“Çdo 15 minuta vritet një prej tyre”, fëmijët në Gaza po vuajnë peshën e rëndë të luftës

Nga A2 CNN
21 Tetor 2023, 17:43 | Aktualitet

CNN permes nje materialI sjell disa histori ne Gaza se si femijet atje po paguajne nje cmim shume te larte ne luften mes Izraelit dhe Hamas. Cdo 15 minuta nje femije vritet atje nga raketat e bombardimeve nga ushtria e shtetit hebre.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani