Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

Çfarë janë thonjtë gjysmëhëna dhe pse duhet t’i kini parasysh në takimin e radhës te parukieri?

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 19:49 | Lifestyle

Kur bëhet fjalë për tendencat e bukurisë, nuk është e pazakontë të merrni frymëzim nga e kaluara për të krijuar pamjen e radhës virale, veçanërisht në manikyr. Në fakt, shumë artistë të thonjve mbështeten në tendencat retro për të bërë dizajnet e tyre.

Kjo është pikërisht ajo që ndodhi me manikyrën e gjysmëhënës. Klasik dhe i thjeshtë, ky trend i veçantë kombinon ngjyrat e theksuara me ato të thjeshtat.

Ajo që është më interesante është se i shkon për shtat të gjitha gjatësive dhe formave.

Më sipër po ju japim disa ide.

A2 Business