Diell dhe ngrohtë për dy ditë, reshjet e shiut rikthehen të premten

Nga A2 CNN
21 Prill 2021, 10:31 | Aktualitet

Nga Tanja Porja, meteorologe e A2

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu