Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

“Do ta lërë mandatin për t’u përballur me drejtësinë?” Berisha: Që nuk jam fajtor e pranon dhe Rama në aktakuzë

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 13:53 | Aktualitet

Kreu i Rithemelimit, Sali Berisha në një konferencë për mediat pas caktimit të masës së sigurisë "detyrim paraqitjeje" nga GJKKO, për dosjen Partizani.

A2 CNN Livestream

A2 Business