Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

Kurti: Vuçiç si “Capo dei capi”

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 13:35 | Aktualitet

“Sulmi paraushtarak dhe terrorist ndaj Policisë së Kosovës në Banjskë të Zveçanit u krye nga Klani i Novi Sadit, i udhëhequr nga ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Millosh Vuçeviç”.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani