Dosja e FBI dhe emrat konkretë të përfshirë, PD mes dy zjarresh

Nga A2 CNN
27 Janar 2023, 22:09 | Aktualitet

Deputeti i PD Luan Baçi komenton një nga ngjarjet më të debatuara të ditëve të fundit, skandalin me zyrtarin e FBI MC Gonigal, që pritet të jetë kryefjalë edhe në ditët në vijim, si dhe për debatet e brendshme të partisë kryesore të opozitës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu