Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

“Është një film horror”, shqiptaro-izraelitja tregon përjetimet nga konflikti i armatosur në Gaza

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 09:37 | Aktualitet

Shqiptaro-izraelitja Iris Matathia, e cila jeton prej 32 vitesh në Izrael tregon në “Ditari” i A2CNN përjetimet nga konflikti i armatosur ku forcat izraelite dhe militantët e Hamasit janë përfshirë që prej të shtunës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli