Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Izrael-Palestinë, një e papritur në shahun politik

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 23:11 | Aktualitet

Eksperti i marrëdhënieve ndërkombëtare, Bledi Milaqi, i ftuar në A2 CNN për të komentuar rindezjen e konfliktit mes Izraelit dhe Palestinës, në përmasa që nuk ishin parë prej disa vitesh. A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani