Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

“Brenda dy muajsh janë rikthyer 3 konflikte”, Nesho: Skenar i mirëpërgatitur. Hamasi, një “mashë”

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 22:23 | Aktualitet

Agim Nesho, ish-ambasador i Shqipërisë në OKB, foli në Debat nga Alba Alishani për konfliktin e përgjakur mes Izraelit dhe Hamasit në Lindjen e Mesme.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi