Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

“Flakët në det” që çuan në arrestimin e shefit të komisariatit

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 23:02 | Aktualitet

Gazetarët Julian Kasapi dhe Armand Bajrami sjellin më shumë detaje rreth operacionit të fundit të Policisë së Shtetit.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani