Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

“Fan Zone” për ndeshjen e Kombëtares, zbulohen aktivitetet në sheshin “Skënderbej”

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 08:29 | Aktualitet

Gjergji Muzaka, drejtori i sportit në Bashkinë e Tiranës dhe ish-futbollist i Kombëtares, intervistë ekskluzive për “Dita Jonë”.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi