Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Jamarbër Malltezi u la në burg, reagon për mediat avokati i tij

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 20:23 | Aktualitet

Avokati i Jamarbër Malltezit, me ironi dhe çudi i ka cilësuar si të guximshme akuzat e ngritur ndaj klientët e tij nga Struktura e Posaçme Antikorrupsion.

A2 CNN Livestream

Dita jonë