Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 17%
  • Shpesh 17%
  • Asnjëherë 67%

Jennifer Lopez thjesht mahnitëse me rroba banjet e saj 1 mijë dollarëshe

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 17:08 | Showbiz

Jennifer Lopez, edhe pse pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 54-t, di si të reklamojë fizikun e saj perfekt e të tonifikuar, për t’u pasur zili, jo vetëm nga bashkëmoshataret e saj, por edhe nga vajzat më të reja.

Ajo është shfaqur së fundmi e veshur me një palë rroba banje të zeza “Valentino”, me një vlerë prej 980 dollarësh.

E për të zbukuruar më shumë pamjen e saj, ajo i kishte shtuar disa bizhuteri, një kapele elegante të zezë “Fedora” dhe një palë taka të larta.

Fotot dhe videot e publikuara ishin nga shtëpia superluksoze e çiftit në “Beverly Hills”, ku Lopez jeton me bashkëshortin e saj, Ben Affleck.

https://a2news.com/2023/08/01/jennifer-lopez-feston-54-vjetorin/
https://a2news.com/2023/02/21/njihuni-me-rezidencen-34-milione-dollareshe-te-ben-affleck-dhe-jennifer-lopez/
https://a2news.com/2021/07/26/nga-2002-ne-2021-jennifer-lopez-dhe-ben-affleck-perserisin-skenen-ikonike/

Dita jonë