Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

Jennifer Lopez feston 54-vjetorin

Nga A2 CNN
1 Gusht 2023, 15:53 | Showbiz

Jennifer Lopez ka festuar 54-vjetorin e shoqëruar nga bashkëshorti, fëmijët dhe disa miq të ngushtë.  

Këngëtarja ndau disa momente nga festa me ndjekësit e saj në mediat sociale. Më shumë detaje nga festa e 54-vjetorit, JLo publikoi në blogun e saj personal On The JLo, si për shembull një video të sajën duke kërcyer në ritmin e këngës About Damn Time.

Në pamjet e publikuara, Lopez shfaqet më në formë se kurrë duke kërcyer dhe notuar në një pishinë dhe duke pirë me miq.

Siç tregoi këngëtarja, festa u organizua nga Ben Affleck në shtëpinë e tyre të re.

Debat - nga Alba Alishani