Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Kurti dhe Vuçiç në takime të ndara me liderët europianë në Bruksel

Nga A2 CNN
26 Tetor 2023, 10:47 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi