Mbi 477 mld lekë deri në shtator, paratë që po hyjnë në buxhet po tejkalojnë dhe parashikimet më optimiste

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 14:14 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu