Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Mbi 700 të vrarë në Gaza, OKB akuzon Izraelin për shkelje të ligjeve ndërkombëtare

Nga A2 CNN
25 Tetor 2023, 16:19 | Aktualitet

Thellohet tragjedia në rripin e gazës, ku sipas autoriteteve palestineze më shumë se 700 persona u vranë në 24 orë si pasojë e bombardimeve izraelite.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani