Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 47%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Meloni në Shqipëri! Kryeministrja italiane me traget në Vlorë për takimin me Ramën

Nga A2 CNN
14 Gusht 2023, 17:45 | Aktualitet

Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni ka mbërritur në Shqipëri. Ajo ka udhëtuar me target në Vlorë, ku dhe është pritur nga homologu i saj, shqiptar, EdI Rama. Gazetarja e A2 CNN, Jerola Ziaj jep detajet.

Debat - nga Alba Alishani