Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Spektakël në qiellin e natës, shatërvanë llave nga vullkani Etna, mbyllet aeroporti i Katanias

Nga A2 CNN
14 Gusht 2023, 10:33 | Aktualitet

Vullkani Etna ofroi pamje spektakolare mbrëmjen e së dielës, teksa ju rikthye aktivitetit me shpërthime të shumta llave. Re tymi dhe hiri u përhapën në zonë, me autoritetet që u detyruan të mbyllin aeroportin e Katanias.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu