Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 47%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Tentoi të vrasë gruan dhe djalin, ekzekutohet nga RENEA gjatë shkëmbimit të zjarrit 62-vjeçari

Nga A2 CNN
12 Gusht 2023, 10:55 | Aktualitet

Raporton gazetari i A2 CNN, Artin Halili

Debat - nga Alba Alishani