Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 77%
  • Nuk e di 6%

Shkoi me shokët për të peshkuar, por ra në kanalin e Pojanit, mbytet 20-vjeçari

Nga A2 CNN
11 Gusht 2023, 14:16 | Aktualitet

Një djalë rreth 21-vjeç është mbytur në kanalin e Pojanit në Fier. Viktima është identifikuar si H. S., banues në Roskovec. Mësohet se i riu ka qenë duke peshkuar me shokët, kur ka rënë brenda kanalit dhe nuk ka dalë prej aty.

Debat - nga Alba Alishani