Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Ditari, ora 19:00 – 10/08/2023

Nga A2 CNN
10 Gusht 2023, 20:40 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani