Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 14%
  • Jo 86%

Sezoni turistik, radhë në pikat doganore të vendit

Nga A2 CNN
14 Gusht 2023, 09:48 | Aktualitet

Fluks në pikat kufitare të vendit, si ato tokësore dhe portuale. Kapshtica, Kakavija dhe Qafë-Thana kanë përballuar fluksin më të lartë të qytetarëve, ndërkohë që fluks udhëtarësh ka pasur edhe në Portin e Vlorës dhe atë të Durrësit.

A2 Business