Mos ia lini fëmijën “babysitter”-it, por dados. “5 fjalë” nga Profesor Tupja

Nga A2 CNN
11 Dhjetor 2019, 09:46 | Aktualitet

Profesor Edmond Tupja vjen në “Dita jonë” si çdo të mërkurë me rubrikën e tij “5 Fjalë”. Ezauroj, intensiv, progres, babysitter dhe shans, janë fjalët e huaja të zgjedhura për ditën e sotme. Zbuloni fjalët shqipe që mund të përdoren në vend të tyre.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli